Ankieta internetowa dotycząca kierunków rozwoju Ełku

Miasto Ełk pracuje nad nową ścieżką rozwoju na kolejne lata. Zachęcamy mieszkańców do włączenia się w ten proces m.in. poprzez wypełnienie ankiety on-line.

Miasto Ełk przygotowuje plan rozwoju na najbliższe lata. Zespół Miejski, powołany przez Prezydenta Miasta Ełku, przygotował przy wsparciu ekspertów Związku Miast Polskich propozycje celów i kierunków działań, które mogłyby przyczynić się do dalszego rozwoju miasta. Zachęcamy do oceny tych propozycji oraz odważnego przedstawienia swoich pomysłów nt. tego, jak powinno w przyszłości wyglądać nasze miasto i w jaki sposób można to osiągnąć.

W czasach pandemii koronawirusa utrudnione jest organizowanie spotkań, warsztatów, debat itp. form bezpośredniego kontaktu i dyskusji o sprawach istotnych dla miasta, dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety on-line.

Dostęp do ankiety: https://forms.gle/9M4dg5AGT2tkg4wGA

Dodatkowych informacji udziela Wydział Strategii  Urzędu Miasta Ełku tel. 87 73 26 132 e-mail: strategia@um.elk.pl

Fundusze Europejskie - Pomoc Techniczna, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Fundusz Spójności
Projekt "Nowe Śródmieście Miasta Ełk - wzór na rewitalizację" współfinansowany jest ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 oraz budżetu państwa (Konkurs "Modelowa rewitalizacja miast", ogłoszony przez Ministerstwo Rozwoju).