Nabór do Akademii Liderów

Grupa osób

Stowarzyszenie ALTERNATYWA, Gmina Miasto Ełk i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ełku ogłasza nabór kandydatów do udziału w Akademii Liderów.

W ramach Akademii Liderów odbędzie się 5 – dniowy, wyjazdowy trening interpersonalny oraz 5 weekendowych sesji szkoleń. Młodzi liderzy w ten sposób przygotują się do pracy w środowisku otwartym w 3 – osobowych grupach razem ze streetworkerami i animatorami ulicznymi. Szczegółowe informacje, w tym zasady rekrutacji, dostępne są pod poniższym linkiem:

http://www.elk.pl/aktualnosci-wpis/3178/nabor-do-akademii-liderow

Przyjmowanie zloszeń trwa do 12 grudnia 2018 r.

Akademia Liderów powstała w ramach projektu rewitalizacyjnego, dofinansowanego z Funduszy Europejskich, pt. LOKALNE PERSPEKTYWY (Poddziałanie: .11.02.05 Lokalne działania integracyjne społeczności – projekt ZIT Ełk Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020).

Fundusze Europejskie - Pomoc Techniczna, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Fundusz Spójności
Projekt "Nowe Śródmieście Miasta Ełk - wzór na rewitalizację" współfinansowany jest ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 oraz budżetu państwa (Konkurs "Modelowa rewitalizacja miast", ogłoszony przez Ministerstwo Rozwoju).